Airbus A330 Uçağı

Yapacağınız uçak seyahatleri sırasında uzun bir yolculuk sizleri bekliyorsa, tercih edeceğiniz hava yolu firmalarında bazı özellikler ararsınız. Bunlardan birincisi sizlerin seyahat yapacağı uçaklardaki konfor özellikleridir. Senelerdir güvenle seyahat yapan ve birçok uluslararası firma tarafından tercih edilen Airbus A330 uçağı, sizlere güvenin yanı sıra konforu da sunmaktadır. Uçak öyle ki Boeling serisi uçaklarla adeta yarış içerisindedir. Bu uçakla yapabileceğiniz seyahatlerde bagajlara 120, yanınıza ise 37 kilogramlık bir ağırlık alabilirsiniz. Seyahatleriniz sırasında konforu ve rahatlığı sizlere sunan bu uçak modelinde koltuğunuzun önünüzde yer alan diğer yolcular arasındaki mesafesi tamı tamına 82 santimetedir. Bunun yanı sıra seyahatleriniz sırasında kullanacağınız bu uçak, saatte 880 km’lik bir hıza ulaşmaktadır.

Üretiminin ardından kısa bir sürede birçok hava yolu firması tarafından tercih edilen bu uçak, geniş bir gövdeye ve çift motorlu bir sisteme sahiptir. Firmalar sahip oldukları bu uçaklarla beraber orta ve uzun bir menzile sahip yolculuklar sırasında başvurmaktadır. Gerek teknolojik özellikleri gerekse iç tasarımıyla beraber, birçok kişi tarafından övgüler almıştır.

Bu uçağın üretici firması, uçak piyasasında adını ilk kez 1980’li yıllarda duyurmuştur. Yılların verdiği deneyimlerle beraber gelişimini her geçen gün sürdüren firma, artık birçok hava yolu taşımacılığı hizmeti sunan firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle uzun süreli yolculuklarda kişilerin rahat olmaları önemli olduğundan dolayı bu uçak modeli piyasada adından daha çok söz ettireceğe benziyor. Çünkü güven ve konfor, taşımacılık hizmeti alan kişilerin tek beklentileridir.

Summary
Yazı
Airbus A330 Uçağı
Açıklama
Yapacağınız uçak seyahatleri sırasında uzun bir yolculuk sizleri bekliyorsa, tercih edeceğiniz hava yolu firmalarında bazı özellikler ararsınız.
Yazar
Etiketler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.